Zdrowie i uroda

Co to jest i-lipo?

Co to jest i-lipo?

Jeśli chcemy w skuteczny i nieinwazyjny sposób pozbyć się nadmiaru kilogramów i tłuszczyku z naszego ciała, to powinniśmy zdecydować się na zabieg i-lipo. Jest to rewolucyjna metoda kosmetyczna, która bez konieczności przeprowadzenia operacji plastycznej, pozwala nam usunąć kilka centymetrów w talii, brzuchu, udach i nie tylko. Ten innowacyjny zabieg zdobywa od kilku lat furorę na całym świecie. Jego wielką zaletą jest bezpieczeństwo, skuteczność oraz krótki czas trwania. Można mu się poddać w dobrych gabinetach kosmetycznych, albo w placówkach medycyny estetycznej.

Na czym to polega?

Istota działania i-lipo opiera się na zastosowaniu wiązki lasera diodowego, który oddziałuje na komórki tłuszczowe znajdujące się bezpośrednio pod skórą. Jest to bardzko skuteczne i tak naprawdę proste w działaniu. Komórki tłuszczowe są pobudzane do pracy, do przeprowadzania przemiany chemicznej, która prowadzi do ich „spalania”, czyli rozbijania wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu. Komórki tłuszczowe są rozbijane a następnie poddawane procesom metabolicznym, które prowadzą do ich usunięcia z organizmu. Zabieg i-lipo wykorzystywany jest do modelowania sylwetki, redukcji tłuszczu, czy usuwania kłopotliwego cellulitu. Co ciekawe, zabieg trwa kilkanaście minut a jego efekty są od razu widoczne. Oczywiście konieczne jest wykonanie całej serii zabiegów, żeby efekt był naprawdę zadowalający. Efekty działania i-lipo zostały udowodnione przez niezależne badania kliniczne oraz opinie tysiąca kobiet na całym świecie.

Zabiegowi możemy poddawać wszystkie kłopotliwe partie ciała, na których odkłada się niechciany tłuszczyk, czyli brzuch, uda, pośladki, łydki, a nawet podbródek. Oczywiście każdy zabieg posiada swoje przeciwwskazania i wymagania, dlatego zanim wybierzemy się do gabinetu w celu wykonania i-lipo, dobrze jest skonsultować się z lekarzem, czy kosmetyczką, by wykluczyć wszelkie przeciwwskazania wykonania zabiegu. Jeśli już to zrobimy, możemy podać się rewolucyjnemu i bezpiecznemu zabiegowi redukcji tkanki tłuszczowej i-lipo.

Udostępnij